Ostoskori on tyhjäSumma NET 0Summa Brutto 0
ASTA NAOLEJACZ MINI PRZELOTOWY 1/4" CG-2
CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący - olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza.
Zalety:
- zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia
- smarowanie adekwatne do przepływu
- smarownice typu mgłowego
- dobre charakterystyki regulacji i przepływu
- możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie
Zalety:
- smarownice typu mgłowego
Ei tällä hetkellä ei kommentit ja arvosanat tämän tuotteen.
- Valmistajat