Koszyk jest pustySuma Netto 0Suma Brutto 0
ASTA NAOLEJACZ MINI PRZELOTOWY 1/4" CG-2
Symbol:
CG-2
Wpisz swój e-mail |
Opinie | |
Wysyłka w ciągu | 10 dni |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność | 0 szt. |
Waga | 0.15 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 5901832952329 |
Zostaw telefon |
CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący - olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza.
Zalety:
- zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia
- smarowanie adekwatne do przepływu
- smarownice typu mgłowego
- dobre charakterystyki regulacji i przepływu
- możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie
Zalety:
- smarownice typu mgłowego
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci